Consistori

 

Alcaldia

Eduard Turon i Mainat - Som-hi per Sant Iscle - En comú guanyem
Cultura i festes; Seguretat ciutadana; Protocol i Relacions institucionals; Obres i Urbanisme; Edicions i Comunicació; Turisme i Participació ciutadana; Promoció econòmica.

Correu electrònic: eturon@ajsantiscle.cat

 

Tinència d'Alcaldia

Albert Auladell i Beltran - Som-hi per Sant Iscle - En comú guanyem
1a. Tinència d'Alcaldia
Governació; Medi Ambient; Transport.

Correu electrònic: aauladell@ajsantiscle.cat

Anna López i Bachs - Som-hi per Sant Iscle - En comú guanyem
2a. Tinència d'Alcaldia
Hisenda; Recursos Humans; Igualtat de Gènere.

Correu electrònic: alopez@ajsantiscle.cat

 

Regidors/ores

Joel Gómez i Crespo - Som-hi per Sant Iscle - En comú guanyem
Regidor
Joventut; Esports.

Correu electrònic: jgomez@ajsantiscle.cat

Miquel Pla i Ambròs - Som-hi per Sant Iscle - En comú guanyem
Regidor
Educació; Noves Tecnologies; Activitats Econòmiques.

Correu electrònic: mpla@ajsantiscle.cat

Agnès Barri i Cendra - Som-hi per Sant Iscle - En comú guanyem
Regidora
Benestar Social; Gent Gran; Sanitat i Salut Pública.

Correu electrònic: abarri@ajsantiscle.cat

Buleli  Sohna i Sohna - Som-hi per Sant Iscle - En comú guanyem
Regidora
Consum; Solidaritat i Cooperació.

Correu electrònic: bsohna@ajsantiscle.cat

Marc Egea i Ger - Esquerra Republicana de Catalunya - Acord Municipal
Regidor

Correu electrònic: megea@ajsantiscle.cat

Josep Antoni Puigvert i Cabanillas - Junts per Sant Iscle
Regidor

Correu electrònic: jpuigvert@ajsantiscle.cat

Darrera actualització: 18.10.2022 | 12:47
Darrera actualització: 18.10.2022 | 12:47